Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

iQ Toro SC

Picture of iQ Toro SC

Suurepärane juhtiv omadus on saavutatud läbi grafiidi, mis ulatub peaispinnast materjali tagapõhjani. Rulle võib paigaldada kasutades standardseid põrandaliime. Plaadid ja vaskribad vajavad alati juhtivat liimi. iQ Toro SC põrandal on meie iQ põrandate sarja võimas eelis kogu selle eluaja jooksu. iQ Toro SC põrand on saadaval mittesuunalise disaini ... Vaata lisaks Suurepärane juhtiv omadus on saavutatud läbi grafiidi, mis ulatub peaispinnast materjali tagapõhjani. Rulle võib paigaldada kasutades standardseid põrandaliime. Plaadid ja vaskribad vajavad alati juhtivat liimi. iQ Toro SC põrandal on meie iQ põrandate sarja võimas eelis kogu selle eluaja jooksu. iQ Toro SC põrand on saadaval mittesuunalise disainiga neljateistkümnes erinevas vävitoonis. Sarja värvid sobivad kokku Tarketti teiste homogeensete põrandate värvidega. iQ Toro SC põrandat sobib kasutada elektroonika- ja naftakeemiatööstuses, operatsioonisaalides, arvutiruumides, puhasruumides ja muudes sarnastes kohtades. Vaata vähem

 • Kvaliteetne elektrit juhtiv põrandakate
 • iQ unikaalne taasgenereerimisvõime
 • Parim kulutõhusus kogu eluea jooksul
 • LOÜ tase alla nõutud taseme ning puudub phthalaat
 • 100% ringlussevõetav
 • Ftalaadivaba põrandakate

Disain

 • helehall
 • hall
 • tumehall
 • must
 • beeŽ
 • kollakasbeeŽ
 • helesinine
 • valge
 • helekollane
 • pruunikaskollane
 • helepruun
 • pruun
 • roheline
 • hall
TEHNILISED PARAMEETRID
Valguskindlus (EN ISO 105-B02) - Tase ≥ 7
tuletundlikkus Bfl-s1
Elektrilised omadused - vertikaalne takistus (EN 1081) - Ohmi R1 5x10⁴ ≤ R ≤ 10 / R2 5x10 ≤ R ≤ 10
elektritakistus R ≤ 10
Elektriisolatsioon (VDE 100, osa 600) - Ohmi R1 ≤ 5 ≤ 10
Elektrilised omadused - staatiline elekter (EN 1815) - kV < 2
Soojustakistus (EN 12667) - m² K/W Approx. 0.01
Soojusjuhtivus Approx. 0.01
puhasruumi test A
Vastupidavus bakteritele (EN ISO 846 Part C) Does not favour growth
Painduvus (EN 435 Meetod A) - mm Confirm
TEHNILISED OMADUSED
Kogupaksus (EN 428) 2 mm
Kulumiskihi paksus (EN 429) 2 mm
Kogukaal (EN 430) 2.95
Ühik KG/M²
Jääksurve mõju (EN 433) - mm ≤ 0.10 (Average measured value: 0.02 mm)
ÜLDKIRJELDUS
Kirjeldus (EN 649) ISO 10581: Permanently static conductive pressed homogeneous vinyl flooring. Type I.
SERTIFIKAAT JA KLASSIFIKATSIOON
Klassifikatsioon- kaubanduslik (EN 685) - klass 34
Klassifikatsioon - tööstuslik (EN 685) - klass 43
U - UPEC klassifikatsioon U4
P - UPEC klassifikatsioon P3
E - UPEC klassifikatsioon E2/3
C - UPEC klassifikatsioon C2
NF UPEC sertifikaadi number 312-016.1
Põrutusheli vähendamine (EN ISO 717-2) - Lw - dB Approx. 4
Tootjatehase aadress Tarkett AB S-372 81 Ronneby Sweden

TARKETTI TASAKAALUSTATUD VALIK IQ sari on osa Tarketti säästvate lahenduste valikust. Tegemist on integreeritud süsteemiga, mis võimaldab leida tasakaal kõigi vajaduste vahel tehes valikuid, mis on säästvad ning ka esteetiliselt hästi kokku sobivad.

Paremad materjalid Tarketti IQ tooted põhinevad kuni 59 % ulatuses naturaalsetel materjalidel, mh sool ja mineraaltäitematerjalid. Kasutame võimalikult suures ulatuses kohalikke tarnijaid, et vähendada seeläbi transpordi mõju keskkonnale.

Ressursside hoole Tarketti iQ sari on toodetud Ronneby's, Rootsis. Tehase järgib keskkonnajuhtimissüsteemi standardit (ISO 14001) ja on alates 2003. aastast jätkuvalt vähendanud oma keskkonnamõju. Tehases tekkivate jäätmete vähenemine 54% võrra, 60% madalam LOÜ emissioon. Tehase veetarbimine on korraldatud läbi suletud süsteemi ning 53% kasutatud energiast tuleb taastuvatest allikatst (veeenergia, tuuleenergia, biokütused). Nagu kõik muud Tarketti tehased, läbib ka Ronneby tehas iga kahe aasta tagant ettevõttevälise keskkonnaauditi. 2009. aastal ei tuvastatud Ronneby tehases ühtegi riski.

Inimsõbralikud ruumid Tarketti iQ sari on märkimisväärseks tervise, hügieeni ja heaolu tagajaks: Tänu unikaalsele Surface Restoration omadustele ei vaja poleerimist ega vahatamist. See vähendab puhastuspersonali töökoormust ning vähendab märkimisväärselt vajadust vee ja puhastusvahendite ning puhastamisele ja hooldusele kuluva energia järele. Madal puhastus- ja hoolduskulu tähendab kuni 30% kokkuhoidu ning seega on tegemist odavaima saadavaloleva elutsüklikulu ning oluliselt parema investeeringutasuvusega põrandaga. Väga madal LOÜ emissioon tagab hea siseõhu kvaliteedi: iQ sarja keskmine < 20 μg/m3 28 päeva jooksul – ületab Euroopa Standardi nõudeid viiekümnekordselt (1000 μg/m3 ).

Korduvkasutamine ja ringlussevõtt Tarkett oli üks esimestest põrandavalmistajatest, kes alustas tootmisjäätmete korduvkasutamist ning on oma tööstusharus eeskuju näitajaks. 2008. aasta jooksul koguti üle kogu Euroopa 411 tonni põrandakattematerjali ning võeti meie Ronneby tehases ringlusse. Ronneby tehases toodetav IQ sari sisaldab keskmiselt: 25,5% kombineeritud tootmisjärgseid/paigaldusjärgseid jäätmeid. Tootmisjärgsete materjalide kasutus on alates 2003. aastast suurenenud 26% võrra. ISO 14001 sertifikaat nr 2000-SKM-AQ-886 ISO 9001 sertifikaat nr 2000-SKM-AE-255