Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Atelier

Picture of <em>Atelier</em>

Oma ilu, tugevuse ja omaduste tõttu valitakse puit põrandakatteks kodudes ja tippklassi poodides, hotellides ja restoranides. Tarkett on loonud oma eksklusiivse tammepuidust põrandakatete kollektsiooni ATELIER, et tuua sisekujundusse uus meisterlikkuse, kvaliteedi ja väljendusrikkuse tase. ATELIER on Euroopas välja mõeldud ja toodetud kollektsioon, toomaks Teieni kõige paremad puidust põrandakatted, mis on kohandatud püsima ja vananema täielikus harmoonias Euroopa sise- väliskliima ning elustiilidega. Meie põrandakatted on ehitatud pakkumaks suurt stabiilsust ja vastupidavust koos ilusa paatinaga, mis täiendab aja jooksul kodu sisseelatud ja armastatud tunnet. Kõigil ATELIER kollektsiooni toodetel on Cradle To Cradle sertifikaat.

 • Elegance on kõige eksklusiivsem laud, millel on 4mm väärispuitu kulumiskihis. Laius on koguni 280mm ja pikkus 2520mm. Palngud on looduse enda poolt kujundatud ilus ja loomulikus rahus. Disaini aitab esile kutsuda kergelt harjatud ja peitsitud välimus, mis lisab väljendusrikkust samas rõhutades puidu struktuuri. Sobib paigaldamiseks paljudesse kohtadesse tagades eksklusiivsuse ja vastupidavuse...

 • Eriti rustikaalne tammelaud 3,5 mm kulumiskihiga. Eksklusiivne väljanägemine, kus looduse loomulikele „defektidele“ on põneva ja maalähedase disaini loomiseks antud täiendav mõõde. Disaini rõhutatakse nii peitsimise ja jõuliselt harjatud pinna kui käsitsi valmistatud faasidega.
  Ehtsad praod ja „defektid“ reageerivad suhtelise õhuniiskuse muutustele rohkem. See on osa...

 • Laudpõrand, mis saab tänu peitsimisele, mehaanilisele kulumisele ja harjamisele huvitava, loomuliku iseloomuga kulunud väljanägemise. Saejäljed, tahumatus ja väiksed oksakohad annavad tõeliselt kauni ja kulunud pinna kohe peale paigaldamist. Uus ja vana samal ajal.
  Uued trepininade kollektsioonid, mis sobivad perfektselt meie eksklusiivse puidudekooriga (Vintage, Prestige ja Heritage)....

 • Uus soe ja mugav puitpõrandate kogemus. Kulunud efekt meenutab päikese, tuule ja vee põhjustatud loomulikku kulumist. Uus harjamisviis toob välja puu kaunid omadused, säilitades siiski kõik Tarkett´i puidust põrandakatte eelised.
  Uued trepininade kollektsioonid, mis sobivad perfektselt meie eksklusiivse puidudekooriga (Vintage, Prestige ja Heritage).

 • Uue nüansiga klassikalise puidumustriga ajatu põrand loob põneva pinna. Valguse mäng ja erinevad nurgad muudavad põranda väljanägemist. Õliga viimistlus suurendab seda efekti kõige loomulikumal viisil.