Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Puit

Meie puitpõrandad ülistavad stiili ning pärimuse sarmi ning soojust. Põrandad segavad traditsioonilist kaasaegsega. Kasutades ainult taastuvaid allikaid ning pidades silmast säästvust, olema lisanud looduse ilule parima kaasaegse tehnoloogia. Põrandaid on lihtne paigaldada ning need on disainitud pidades silmas stabiilsust, tugevust ning pikaaegset vastupanu plekkidele ja kriimustustele. Pärast aastaid kasutamist saab need keskkonnasõbralikud põrandad eemaldada ning taas ringlusesse saata.

Oma ilu, tugevuse ja omaduste tõttu valitakse puit põrandakatteks kodudes ja tippklassi poodides, hotellides ja restoranides. Tarkett on loonud oma eksklusiivse tammepuidust põrandakatete kollektsiooni ATELIER, et tuua sisekujundusse uus meisterlikkuse, kvaliteedi ja väljendusrikkuse tase....

Pure celebrates the authentic designs of nature at its best, with extra finishing touches to enhance the unique character of every plank for an every-lasting style.

Shade offers an elegant selection of warm and natural colours to bring a variety of soft and soothing designs to your interior decoration.

Play is where wood floors get that little bit more creative with colour and character. If you’re looking for expression, here’s where you can find a floor with something to say.

Viva veneer floors are a beautiful, practical and durable solution, particularly suited for renovations.