Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Märja ruumi põrandakatted

Picture of <em>Märja ruumi põrandakatted</em>

Täiusliku veekindluse ning hügieenilise tulemuse saavutamiseks on need põrandad mõeldud kasutamieks koos tervikliku märgruumide süsteemiga, sh seinad, piirded ja lisatarvikud.

 • Ohutus on alati väga oluline äripindadel, kus paljud inimesed veedavad suure osa päevast.
  Märgadel pindadel on ohutus ülioluline nii töötajate kui ka külastajate jaoks.
  Granit Multisafe on spetsiaalne niiskete ruumide põrandakate, mis on disainitud suurema libisemiskindluse tagamiseks. Põrandakatte konstruktsioon annab jalgadele hea haarduvuse isegi siis, kui põrand on seebi ja vee...

 • IQ Optima 1.5 mm on Tarketti iQ põrand, mis tähendab, et tegemist on kvaliteetse, lihtsalt hooldatava homogeense vinüülpõrandaga, mis sobib ärikasutusse. Sari sisaldab 10 värvipaletti, mis jätab suure vabaduse teha sobiv värvivalik ning on ideaalne ka seinakattena - seda saab paigaldada nii vertikaalselt kui horisontaalselt väheste liitekohtadega.

 • Ohutus on alati väga oluline äripindadel, kus paljud inimesed veedavad suure osa päevast.
  Märgadel pindadel on ohutus ülioluline nii töötajate kui ka külastajate jaoks.
  Optima Multisafe on spetsiaalne niiskete ruumide põrandakate, mis on disainitud suurema libisemiskindluse tagamiseks. Põrandakatte konstruktsioon annab jalgadele hea haarduvuse isegi siis, kui põrand on seebi ja vee...

 • Multisafe Aqua märgadesse ruumidesse 12. kõrgelt dekoratiivse prinditud disainiga sari on libastumist takistav lahendus, mis on suurepäraselt ühilduv Tarkett´i Aquarelle wall HFS sarjaga tagades täieliku veetiheda süsteemi. Multisafe Aqua on spetsiaalselt disainitud reljeefsena, et tõsta turvalisust. PUR pinnatöötluse ja innovatiivse reljeefsuse kombinatsioon tagavad lihtsa hoolduse.