Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Luksuslikud Vinüülist Plaadid

Tänu suurele hulgale loodusest ja tähtsaimatest disainitrendidest ammutatud suundadele pakuvad Tarkett´i luksuslikud vinüülist plaadid (LVT) suurepärast toimivust ja paindlikkust koos kõrgdisaini väljanägemisega. Plaatide ja laudadena saadaval olles on kollektsioon ideaalne sellistele kaubanduslikele rakendustele nagu poed ja kauplused, majutusasutused, bürood ja elupinnad.

Maha liimitava Tarkett´i LVT rikkalik värvi-, kujunduse- ja suuruste skaala võimaldab Teil oma kliendi vajadustele täpselt vastata. Kas Te eelistate ajatuid mahedaid toone või löövaid metalseid varjundeid, ikka leidub Teie stiiliga sobituv välimus. Limited Edition kollektsioonis luuakse igal...

Tarketti LVT Click näeb ette täiuslikult kohandatud vastupidavust liikumise suhtes, pakkudes samas ka lihtsat paigaldamist ja odavat hooldust. Valige kaunite ja mitmekülgsete kujunduste seast.

Tarketti LVT ujuvalt paigaldatav (Loose-lay) põrandakate ühendab kaasaegse disaini efektid selliste soorituse omadustega nagu põranda külge jäämine ja stabiilsus, suurepärane vastupidavus kulumisele, vähene hooldus ja ujuvalt paigaldamise kasud.

Tarkett’s new modular vinyl tiles collection allows for mixing and matching colours and shapes to design your own custom-made flooring. Modular flooring designs help create a differentiated customer experience as well as a strong brand identity.