Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Style Elle xf²™ Bfl 2.5 mm

Picture of Style Elle xf²™ Bfl 2.5 mm

Homogenous linoleum floorcovering made by one single layer calandered on jute backing. It is 2.5mm linoleum Bfl fire rating with no added flame retardant.
Bfl by its natural ingredients it is ideal for escaping areas. It is offered on request in all colours for Veneto, Style Emme, Style Elle, Etrusco and Trentino.

 • Naturally Bfl fire rating (no added flame retardants)
 • Superior xf² surface protection for extreme mechanical and chemical toughness
 • FloorScore certified
 • Silver Cradle to Cradle certified
 • Natural and renewable raw materials
 • Naturally bactericidal solution
 • Available on request all colours for Veneto, Style Emme, Style Elle, Etrusco and Trentino
 • Composition: linseed oil, wood and cork flour, natural resins, pigments

Disain

 • materia
 • velluto
 • ferro
 • sabbia
 • abisso
 • roheline
 • giallo
TEHNILISED PARAMEETRID
Valguskindlus (EN ISO 105-B02 Method 3) - Tase ≥ 6
Tuletundlikkus 1 (EN 13501-1) Bfl-s1
Tugi 1 (EN 13501-1) Betoonil
libisemiskindlus R9
Elektrilised omadused - staatiline elekter (EN 1815) - kV < 2
Soojusjuhtivus (EN 12524) - Ru = m2 K/W 0.015
Painduvus (EN 435 Meetod A) - mm ≤ 30
TEHNILISED OMADUSED
Kogukaal (EN 430) 3,2
Ühik KG/M²
Jääksurve mõju (EN 433) - mm ≤ 0.15
ÜLDKIRJELDUS
Kirjeldus (EN 548) Linoleum homogeneous floorcovering made by one single layer calendared on jute backing
SERTIFIKAAT JA KLASSIFIKATSIOON
Klassifikatsioon 23
Klassifikatsioon- kaubanduslik (EN 685) - klass 34
Klassifikatsioon - tööstuslik (EN 685) - klass 43
EÜ vastavusdeklaratsiooni number 0200-0014-DoP-2013-07
Tootjatehase aadress TARKETT S.p.A. Via S. Anna 6 05036 Narni (Italy)

TARKETTI TASAKAALUSTATUD VALIK Linoleumi sari on osa Tarketti säästvate lahenduste valikust. Tegemist on integreeritud süsteemiga, mis võimaldab teil leida tasakaalu kõigi vajaduste (keskkond, kvaliteet, kulu) vahel tehes valikuid, mis on säästvad ning ka esteetiliselt hästi kokku sobivad.

Head materjalid Tarketti linoleumi sari on tehtud keskmiselt 95 % naturaalsetest materjalidest (linaseemneõli, männivaik, korgipulber, puidupulber, lubjakivi ja jute). 77 % neist materjalidest on taastuvad.

Ressursside hoole Meie linoleumi sari on toodetud Narnis, Itaaliast. Tehase järgib keskkonnajuhtimissüsteemi standardit (ISO 14001). Viimase kolme aasta jooksul on meie Narni tehases viidud läbi mitmeid muudatusi: 50 % vähem jäätmeid 32 % madalam veetarbimine (suletud veesüsteemi sisse viimine). 3 % madalam energiatarbimine. 60% suurem ringlusse võetavate materjalide kogus Nagu kõik muud Tarketti tehased, läbib ka Narni tehas iga kahe aasta tagant ettevõttevälise keskkonnaauditi.. 2009. aastal ei tuvastatud Narni tehases ühtegi riski. Uute toodete välja töötamisel põhineme elutsüklianalüüsil, mis aitab vähendada toodete kahjulikku keskkonnamõju.

Inimsõbralikud ruumid Tarketti linoleumisari on märkimisväärseks tervise, hügieeni ja heaolu tagajaks. Proprietary xf TM pinnatöötlus vähendab kasutatava vee, puhastusvahendite ja energia hulka ning kindlustab head puhastamis- ja hooldusomadused (puudub vajadus vahatamise ja poleerimise järele). Madal LOÜ emissioon tagab äärmiselt hea siseõhu kvaliteedi ning põranda lõhna puudumise. < 100 μg/m3 28 päeva jooksul – ületab Euroopa Standardi nõudeid kümnekordselt (1000 μg/m3 ). Formaldehüüdi emissiooni tase alla tuvastustaseme. Naturaalsed bakteristaatilised omadused, mis aitavad tagada hügieeni ning takistavad mitmete bakterite, sh metitsilliniresistentse Staphylococcus aureuse, levikut, testimine on viidud läbi IMSL-Industrial Microbiological Services Ltd poolt. Keskkonna- ning sanitaaromadusi kinnitavad erinevad etiketid: Der Blaue Engel (Saksamaa), Ü Mark (Saksamaa), Umweltzeichen (Austria), the Swan (Põhjamaadest), Geca (Austraalia), A+ (Prantsusmaa) ja FloorScore (USA).

Korduvkasutamine ja ringlussevõtt Suletud tootmissüsteemi abil suudame optimeerida materjalide kasutamist kasutades keskmiselt 10% ulatuses taaskasutuses olevat linoleumipulbrit, mis vähendab lõppladustatavate materjalide hulka. Vastavalt EN 14021 koosneb meie toode keskmiselt 30% ulatuses tarbijaeelselt ringlusse saadetud materjalist.