Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Compact xf²

Picture of <em>Compact xf²</em>

Lai ja atraktiivne värvide ning mustrite valik, mis on saadaval erinevate paksustega, pakkudes xf² pinnakaitset äärmise vastupidavuse ja puhastamise ning hooldamise lihtsusega.

  • Marmordisainiga 20 värvitoonis pehme ja kontrastse mustrivalikuga Veneto xf² 2.00 mm on suurepärane valik kõigile kaubanduslikele pindadele.

  • Marmordisainiga tervelt 72 värvitoonis saadaval pehme ja kontrastse mustrialikuga Veneto xf² 2.5 mm on suurepärane valik kõigile kaubanduslikele pindadele.

  • Marmordisainiga 20 värvitoonis pehme ja kontrastse mustrivalikuga Veneto xf² 3.2 mm on suurepärane valik kõigile kaubanduslikele pindadele.

  • Tänapäevane linoleum neljateistkümnes sügavas ja kiirgavas värvitoonis . Tänu oma sügavatele värvidele ja tagasihoidlikule kujundusele võib kombineerida Etrusco xf² linoleumi kergelt ükskõik milliste mustritega või kasutada seda eraldi ning leida parimaid disainilahendusi.

  • Style Emme kuulub Linoleum xf²™ Style kollektsiooni, kus linoleumi loomulik mustriline ilu kohtub tänapäevase stiiliga. Värvide hulgas leidub jahedat ja sooja halli, beeži ja pruuni varjundeid, klassikalist musta ja valget, millele on lisatud erksaid aktsentvärve. Style Emme, õrn marmoreering peene ja kõrgetasemelise kujunduse jaoks.

  • Style Elle kuulub Linoleum xf²™ Style kollektsiooni, kus linoleumi loomulik mustriline ilu kohtub tänapäevase stiiliga. Värvide hulgas leidub jahedat ja sooja halli, beeži ja pruuni varjundeid, klassikalist musta ja valget, millele on lisatud erksaid aktsentvärve. Style Elle, diskreetne lineaarne kujundus.

  • A collection mixing modernity and tradition, Trentino a subtle semi-directional pattern, made of 3 colours : a main marbled colour, with two contrasting tones, giving the design depth.