Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Linoleum xf²

Värske, dünaamiline ja põnev - kaasaegne linoleumpõrand segab ajaga tõestanud tehnoloogiaid uusima xf tehnoloogiaga, mille tulemusena saavutatakse materjali parim võimalik kvaliteet. Kuna linoleumpõrand on äärmiselt vastupidav suurele kasutuskoormusele ning on loomulikult kvaliteetne, sobib see hästi paljudesse kasutuskohtadesse, nt haridus- ja tervishoiuasutustesse. Moodne linoleum, nii selle kompakt- kui akustikaversioon, rahuldavad kõige nõudlikumaid vajadusi nii välimuse, funktsioonide, kulude kui pikaealisuse osas.

Lai ja atraktiivne värvide ning mustrite valik, mis on saadaval erinevate paksustega, pakkudes xf² pinnakaitset äärmise vastupidavuse ja puhastamise ning hooldamise lihtsusega.

Kõigi Veneto, Style ja Etrusco dekooride jaoks on saadaval kuni 18 dB heliisolatsioon koos xf² pinnakaitsega, et tagada ühtlasem matt väljanägemine ja prem toimivus.

Slip resistant rating which combines the need for a secure grip with the ease of cleaning of xf² surface treatment.

Linoleumi põlemisklass Bfl on saavutatud tänu looduslikele koostisosadele ning leegiaeglusteid lisatud ei ole. Olles saadaval läbi 10 Veneto värvi, on see toode ideaalne koridoridele ja väljapääsualadele.