Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Safety Floors ohutuspõrandad

Picture of <em>Safety Floors ohutuspõrandad</em>

 • Parima turvapõrandana kuivadele aladele on Safetred Ion Linen painduv klaaskiududega tugevdatud vinüülist põrandakattematerjal, millel on osakeste poolt täiustatud libisemiskindlus. Kollektsioonil Linen on meie Protectwall kokkupõrkekindla seinakattega kooskõlas värvilahendused.

 • Parima turvapõrandana kuivadele aladele on Safetred Ion Linen painduv klaaskiududega tugevdatud vinüülist põrandakattematerjal, millel on ka osakeste poolt täiustatud libisemiskindlus. Kollektsioonil Linen on kootud stiilis trükitud dekoorid. Ainulaadne tagapõhi teeb selle ideaalseks renoveerimisprojektides, kus võib olla probleeme niiskete või ebatasaste aluspõrandatega. Paigaldamine on kiire...

 • Parima turvapõrandana kuivadele aladele on Safetred Ion Linen painduv klaaskiududega tugevdatud vinüülist põrandakattematerjal, millel on ka osakeste poolt täiustatud libisemiskindlus. Kollektsioonil Linen on kootud tüüpi trükitud kujundus. On alasid, kus Te vajate nii libisemiskindlat toodet kui ka müra vähendamisest saadavat kasu. Minevikus oleksite pidanud turvapõranda all teist toodet...

 • Parima turvapõrandana kuivadele aladele on Safetred Ion Contrast painduv klaaskiududega tugevdatud vinüülist põrandakattematerjal, millel on osakeste poolt täiustatud libisemiskindlus. Kollektsioonil Contrast on dekoratiivne helbedisain ja see on kooskõlas meie Protectwall kokkupõrkekindla seinakatte värvilahendustega.

 • Parima turvapõrandana kuivadele aladele on Safetred Ion Contrast painduv klaaskiududega tugevdatud vinüülist põrandakattematerjal, millel on osakeste poolt täiustatud libisemiskindlus. Kollektsioonil Contrast on dekoratiivne helbedisain. Ainulaadne tagapõhi teeb selle ideaalseks renoveerimisprojektides, kus võib olla probleeme niiskete või ebatasaste aluspõrandatega. Paigaldamine on kiire ja...

 • Parima turvapõrandana kuivadele aladele on Safetred Ion Contrast painduv klaaskiududega tugevdatud vinüülist põrandakattematerjal, millel on osakeste poolt täiustatud libisemiskindlus. Kollektsioonil Contrast on dekoratiivne helbedisain. On alasid, kus Te vajate nii libisemiskindlat toodet kui ka müra vähendamisest saadavat kasu. Minevikus oleksite pidanud turvapõranda all teist toodet...

 • Elavad värvid sobivad erinevatesse keskkondadesse
  Safetred Spectrum on paljukasutatavatele pindadele mõeldud vinüülpõrand, mis sobib ideaalselt kohtadesse, kus on oluline nii libisemiskindlus, kaunis välimus kui lihtne hooldus.
  Safetred Spectrum on saadaval 20 elavas värvitoonis, millele annab sära juurde värvilised osakesed ja silikoonkarbiidosad ning seega heaks...

 • Ohutus ennekõike!
  Safetred Universal on tugev ja kestev ohutuspõrand, mida soovib kasutada paljukasutatavates kohtades, kus on oluline säilitada jalgealuse ohutust. Sobib ka kaldepindade ja kaldteede katmiseks.
  16 värsket värvitooni sobivad kaunistama iga värviskeemiga ruume.

 • Ohutus ennekõike!
  Safetred Universal Plus sobib kõige nõudlikematele aladele: paljukasutatavatel toitlustusasutuste köökidel ja töökodadel peavad olema äärmiselt libisemiskindlad põrandad.
  Selleks sobib Safetred Universal Plus, sest sellel on R11 libisemiskindlustase. Põrand on saadaval 9 levinud värvitoonis.

 • Disainitud turvapõranda moodi mitte välja nägema: lai puidu- (kaunid ja realistlikud puidutekstuuri efektid), keraamika- (plaatide traditsioonilised kujundused külalislahke keskkonna jaoks) ja looduslike (hämmastav realism ja loomulik elav kivimuster) dekooride valik.

 • On alasid, kus Te vajate nii libisemiskindlat toodet kui ka müra vähendamisest saadavat kasu. Minevikus oleksite pidanud turvapõranda all teist toodet kasutama. Toote Safetred Design Acoustic abil on Teil nüüd olemas kulutõhus lahendus.

 • Valige mistahes Safetred Design Collectioni disain koos ujuvalt paigaldatava tagapõhja valikuga. Ainulaadne tagapõhi teeb selle ideaalseks renoveerimisprojektides, kus võib olla probleeme niiskete või ebatasaste aluspõrandatega. Paigaldamine on kiire ja lihtne, säästes aega ja raha.

 • Oma klassi parim funktsionaalne sooritus
  Tootesari Premium võimaldab Teil planeerida kogu projekti ühe kollektsiooni piires, kombineerides kõiki nõutavaid funktsioone (Acoustic, SD ja/või Safe.T) sobivate värvidega.

 • Mugav palja jala all
  Safetred Aqua kulumiskindel pind on mugav palja jalaga käidavates kohtades, nt duširuumid.
  Unikaalne koostis muudab materjali äärmiselt paindlikuks ning sobib seetõttu väga hästi nõgude täitmiseks ning äravoolu või muudesse langusaladesse paigaldamiseks.
  Valida saab 12 igasse interjööri sobiva värvi vahelt, mis sobivad Aquarelle Wall HFS...

 • Põrandakatte mugavuse kriitiline osa on jalgealune ohutus.
  Mõnedes paikades on suurenenud libastumise ja kukkumisega seotud vigastuste oht ja õige põrandakate võib neist enamikke ära hoida.
  Granit Safe.T ainulaadsed ohutusega seotud omadused näevad ette R10 klassi libisemiskindluse. Seda on soovitatav kasutada tervishoiuruumides, koolides, vaba aja veetmise aladel...