Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Homogeenne Vinüül

Paljude erinevate mustritega ajatutes stiilides Tarketti kompaktsed homogeensed vinüülpõrandad on äärmiselt vastupidavaks lahenduseks kohtades, kus põrand peab vastu pidama suurele või väga suurele koormusele. Kvaliteetsed koostisosad ja uuenduslikud pinnatöötlusvahendid aitavad tagada pikaaegse vastupidavuse ning hea väljanägemise, vähese hooldusvajaduse ning suurepärase kulutõhususe kogu toote eluaja jooksul. Sobib ideaalselt kasutamiseks asutustes, nt tervishoiu- ja haridusasutustes, jaemüügipoodides või tööstuspindadel.

iQ

iQ: suur disainivalik, suurepärane kestvus, lihtne puhastada ning hooldada ning parim võimalik kulumiskindlus kogu toote eluaja jooksul.

Tarkett Premium kollektsiooni on uuendatud nii, et see muutuks koos Eclipse (Spirit Collection ja Eclipse Classic Collection) ja Premium kollektsioonidega suurimaks mitte-suunaliste mustritega ühes tükis vinüülist põrandakatete pakkumiseks. Suurenenud värvide arvu ja uue pakkumise (Primo Safe.T...

Suurepärane hinna ja kvaliteedi suhe ning kestvad mitmeotstarbelised põrandad mitmetes erinevates klassikalistes ning kaasaegsetes värvides.