Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Acczent Excellence

Picture of <em>Acczent Excellence</em>

Rikkalik värvivalik ning loodusest inspireeritud toonid koos kaasaegse disainiga ühendavad suurepärase vastupanu muljumisele, hõõrdumisele ning rebenemisele.

 • For renovation projects, especially in case of subfloor with moisture problems, the Acczent Unik loose-lay offers you a quick and easy solution to face constraints.

 • Heterogeenne vinüül põrandakate, mis sobib madala kuni keskmise käidavusega kontorialadesse või kodustesse pindadesse.

 • 12 värvidisaini 19 dB helisummutavusega, mis on osa 36 erinevast värvist koosnevast Ruby kollektsioonist. Ruby 70 on täiuslik valik suure liikuvusega aladele hariduasutustes, haiglates ning hooldekodudes. Selle kollektsiooni 19 dB helisummutavus tagab soojuse ning mugavuse nendes keskkondades.

 • TÄIENDAV SOORITUS TÄIENDAVA OHUTUSEGA
  Acczent Excellence 70 Ruby on kompaktne erisugusest vinüülist põrandakate, mis on töötatud välja kõigile sellistele suure liiklusega kommertspindadele nagu haiglad ja koolid. 0,7 mm puhtast PVC’st kulumiskiht, mida on tugevdatud TopClean™ PUR pinnatöötlusega, toob kaasa suurepärase vastupidavuse täkestustele ja kulumisele, kriimustamisele,...

 • Acczent Excellence 80 is one of the most creative heavy-traffic vinyl flooring ranges on the market, with a durable resistance to indentation (0,01mm). With 127 décors and colours, in matt finish, it offers endless possibilities to create inspiring interiors.
  It is treated with our trademarked Top Clean XP surface protection for extreme durability and cost-effective maintenance. Also...

 • Toob tänu oma 0,70 mm puhtast PVC’st kulumiskihile kasutajani suurepärase vastupidavuse täkestustele ja kriipimisele, kriimustamisele, kraapimistele ning määrdumisele. Pakub täiendavat jalgealust mugavust koos 10 dB heli neeldumisega. See kollektsioon on valmistatud kirkast valikust kaasaegsetest mineraalide kujundustest, milles on ainulaadsed „hõbedased“ dekoorid.

 • 0,7 mm PVC’st kulumiskihiga on Topaz’i puidu ja mineraalide kujundustega tootesari konkureeriva hinnaga kompaktne erisugusest vinüülist põrandakate, millel on hea vastupidavus täkestustele ja kriipimisele. Puidu ja mineraalidega kujunduste kooskõlastatud palett teeb sellest hea valiku sellistele suure liiklusega pindadele nagu rakendused hariduses, tervishoius, jaekaubanduses ning ka elamutes...