Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Acczent Excellence

Picture of <em>Acczent Excellence</em>

Rikkalik värvivalik ning loodusest inspireeritud toonid koos kaasaegse disainiga ühendavad suurepärase vastupanu muljumisele, hõõrdumisele ning rebenemisele.

  • Viimaste disainitrendide poolt inspireerituna toob kollektsioon Excellence Teie lõputu leidlikkuse jaoks Teieni kõige laiema kombinatsiooni rohkem kui 117 värvist ja puidu kujundusest. Tegemist on mugavuse ja vastupidavuse täislahendusega kõigi suure liiklusega alade jaoks hariduse, vanurite hooldamise ja kontorite valdkonnas. Acczent Excellence 80: kompaktne versioon suurendatud täkestustele...

  • For renovation projects, especially in case of subfloor with moisture problems, the Acczent Unik loose-lay offers you a quick and easy solution to face constraints.

  • Heterogeenne vinüül põrandakate, mis sobib madala kuni keskmise käidavusega kontorialadesse või kodustesse pindadesse.

  • TÄIENDAV SOORITUS TÄIENDAVA OHUTUSEGA
    Acczent Excellence 70 Ruby on kompaktne erisugusest vinüülist põrandakate, mis on töötatud välja kõigile sellistele suure liiklusega kommertspindadele nagu haiglad ja koolid. 0,7 mm puhtast PVC’st kulumiskiht, mida on tugevdatud TopClean™ PUR pinnatöötlusega, toob kaasa suurepärase vastupidavuse täkestustele ja kulumisele, kriimustamisele,...

  • 12 värvidisaini 19 dB helisummutavusega, mis on osa 36 erinevast värvist koosnevast Ruby kollektsioonist. Ruby 70 on täiuslik valik suure liikuvusega aladele hariduasutustes, haiglates ning hooldekodudes. Selle kollektsiooni 19 dB helisummutavus tagab soojuse ning mugavuse nendes keskkondades.

  • Toob tänu oma 0,70 mm puhtast PVC’st kulumiskihile kasutajani suurepärase vastupidavuse täkestustele ja kriipimisele, kriimustamisele, kraapimistele ning määrdumisele. Pakub täiendavat jalgealust mugavust koos 10 dB heli neeldumisega. See kollektsioon on valmistatud kirkast valikust kaasaegsetest mineraalide kujundustest, milles on ainulaadsed „hõbedased“ dekoorid.

  • 0,7 mm PVC’st kulumiskihiga on Topaz’i puidu ja mineraalide kujundustega tootesari konkureeriva hinnaga kompaktne erisugusest vinüülist põrandakate, millel on hea vastupidavus täkestustele ja kriipimisele. Puidu ja mineraalidega kujunduste kooskõlastatud palett teeb sellest hea valiku sellistele suure liiklusega pindadele nagu rakendused hariduses, tervishoius, jaekaubanduses ning ka elamutes...