Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Akustiline Homogeenne Vinüül

Kokkusobivate värvidega sari, mis vastab kõigile teie soovidele. Hea sisekeskkond peab silmas ka vaikust ning mugavust kõndimisel. iQ Granit Acoustic on spetsiaalne põrandakate, mis suurendab jalgealuse mugavust ning vähendab oluliselt heli edasi kandumist, mistõttu on tegemist ideaalse valikuga koolikoridorides, pansionaatides või tervishoiu- ja meditsiiniasutustest, kus on oluline säilitada madal müratase. Põrandakattematerjalil on vahust vahekiht, mis vähendab oluliselt heli edasi kandumist ning neelab lööke, mis vähendab koormust inimeste liigestele ja selgroole. Mis puutub kulumiskindlusesse, lihtsasse hooldusesse ning madalatesse kuludesse, on iQ Granit Acoustic samal tasemel teiste iQ sarjade põrandatega. Selle põrandaga saavad arhitektid ja sisekujundajad luua kvaliteetseid lahendusi erinevate mürataseme nõuetega alad teineteisega sobituvad.

Värvid sobivad kokku iQ Granit sarjaga ning seega on võimalik luua sidusaid interjööre kohtades, kus osa peab olema suurepäraste akustiliste omadustega ning osa äärmiselt mugav.

iQ Optima Acoustic on kergesti hooldatav homogeenne vinüülpõrandakate, mis on saadaval laias valikus värvisuundades ning sobib kõikidesse interjööridesse. Kuulub iQ tooteperekonda, mis tähendab, et sellel on unikaalne taasgenereerimisvõime ja parim võimalik elutsüklikulu. Põrand ei sisalda...