Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Koridorid

illustratsioon, Tarkett, sisesport, koridorid

Kulumiskindlus (klass 34)
Lihtne ja odav hooldus
Kriimustus- ja löögikindlus seintele
Siseõhu kvaliteet

Acczent Excellence

Heterogeenne Vinüül

Rikkalik värvivalik ning loodusest inspireeritud toonid koos kaasaegse disainiga ühendavad suurepärase vastupanu muljumisele, hõõrdumisele ning rebenemisele.

iQ

Homogeenne Vinüül

iQ: suur disainivalik, suurepärane kestvus, lihtne puhastada ning hooldada ning parim võimalik kulumiskindlus kogu toote eluaja jooksul.

Compact xf²

Linoleum xf²

Lai ja atraktiivne värvide ning mustrite valik, mis on saadaval erinevate paksustega, pakkudes xf² pinnakaitset äärmise vastupidavuse ja puhastamise ning hooldamise lihtsusega.

Acoustic xf²

Linoleum xf²

Kõigi Veneto, Style ja Etrusco dekooride jaoks on saadaval kuni 18 dB heliisolatsioon koos xf² pinnakaitsega, et tagada ühtlasem matt väljanägemine ja prem toimivus.

Wallcoverings

Seinakatted

Vinyl wallcoverings protect walls in heavy traffic areas against impacts, shocks, scratches and stains. Flexible and easy-to-install, they help to lower repair and maintenance costs by reducing damage to walls over the long-term. Tarkett wallcoverings are treated with our Top Clean surface protection for easy cleaning and extra resistance to scuffs, scratches and stains. They are all colour-coordinated with our flooring ranges and are cleanroom-approved to provide a full solution for your projects.