Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Hoidla

illustratsioon, Tarkett, kauplused, poed, hoidla

Suur koormustaluvus ning kulumis- ja muljumiskindlus
Lihtne puhastamine

Compact xf²

Linoleum xf²

Lai ja atraktiivne värvide ning mustrite valik, mis on saadaval erinevate paksustega, pakkudes xf² pinnakaitset äärmise vastupidavuse ja puhastamise ning hooldamise lihtsusega.

Premium

Homogeenne Vinüül

Tarkett Premium kollektsiooni on uuendatud nii, et see muutuks koos Eclipse (Spirit Collection ja Eclipse Classic Collection) ja Premium kollektsioonidega suurimaks mitte-suunaliste mustritega ühes tükis vinüülist põrandakatete pakkumiseks. Suurenenud värvide arvu ja uue pakkumise (Primo Safe.T, Primo Acoustic ja Primo SD) abil aitab see projektide kontseptsioonide ja kooskõlastamistega (haridus, tervishoid ja muud ühiskondlikud hooned) koos võimalusega segada ja sobitada mistahes põrandakatte lahendusi sama täielikult kooskõlla viidud kujunduspakkumise sees.

Acczent Excellence

Heterogeenne Vinüül

Rikkalik värvivalik ning loodusest inspireeritud toonid koos kaasaegse disainiga ühendavad suurepärase vastupanu muljumisele, hõõrdumisele ning rebenemisele.

Wallcoverings

Seinakatted

Vinyl wallcoverings protect walls in heavy traffic areas against impacts, shocks, scratches and stains. Flexible and easy-to-install, they help to lower repair and maintenance costs by reducing damage to walls over the long-term. Tarkett wallcoverings are treated with our Top Clean surface protection for easy cleaning and extra resistance to scuffs, scratches and stains. They are all colour-coordinated with our flooring ranges and are cleanroom-approved to provide a full solution for your projects.