Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Sisespordi lahendused

Parim lahendus igasse kohta ja iga spordi jaoks

Tarkett Sports spordipindade lahendused on kasutusel paljudes spordisaalides ja hoonetes üle terve maailma. Need lahendused toetavad igaüht oma igapäevastes treeningutes või füüsilises liikumises, pakkudes just seda õiget kombinatsiooni turvalisusest, mugavusest, tehnilistest omadustest ja ka silmailust. Tarkett Sport pakub lahendusi, mis rahuldavad kõigi vajadusi - alustades hoonete haldajatest ja lõpetades igal tasemel sportlastega. Oleme ainus spordipõrandate tootja, kes pakub kõiki saadaolevaid kattelahendusi (vinüül, linoleum, puit ja kombineeritud põrandakate). Aitame klientidel valida parima lahenduse iga projekti osa jaoks - paigaldusest hoolduse ja eluaegse toimimiseni.

Ideaalne mitmeotstarbeline kate
Omnisports on mitmeotstarbeline vinüülist spordipind, mida saab kasutada erinevate spordiürituste pidamiseks. Pakume Tarkett Sports Omnisports põrandat viies erinevas paksuses, et vastata erinevatele löögisummutuse ja vastupidavuse nõuetele, mis kohanduvad iga spordiharrastuse taseme ja erinevate vajadustega.

Traditsioonilistest ülimalt uuenduslike põrandapindadeni
Kvaliteetsel puidust sisespordi põrandal on oluline osa spordi harrastamisel ja arendamisel, eriti kehtib see korvpalli, võrkpalli, käsipalli, squashi, tantsimise ja fitnessi puhul. Aastatega on Tarkett Sports oma puitlahenduste ja aluskonstruktsiooni kvaliteeti ja ülesehitust märkimisväärselt arendanud. Tarkett Sports valikus on hetkel nelja erinevat tüüpi puidust spordipõrandakatteid (saadaval erinevad puiduliigid): Reflex M Evolution, Multiflex M, Proflex M ja Sportable.

Ühendab erinevad tehniliste omaduste tasemed
Lumaflex valik on eksklusiivne kombineeritud põrandasüsteem, mida saab kombineerida heterogeense vinüüli või linoleumist pealiskihiga. See unikaalne kombinatsioon loob ülimalt vastupidava süsteemi, mis vastab kõrgeimatele standarditele ja tehniliste omaduste nõudmistele.

Pikendage oma põrandakatte ja hoone eluiga
Põrandakaitsed on vajalikud teie spordipindade kaitsmiseks. Tarkett Sports pakub kaht tüüpi põrandakaitset, mis vähendavad teie spordipinna hooldusvajadust ja kulumist: Protectiles ja Touchdown. Need võimaldavad teil muuta oma spordisaal halliks, mida saab kasutada spordiga mitteseotud tegevuste jaoks, nagu näiteks kogunemised ja kontserdid.

Sihtotstarbelised ja innovatiivsed lahendused igaks kasutusotstarbeks
Tarkett Sports pakub teie spordirajatisele kompleksset lahendust, sisaldades nii paigalduskomplekte kui ka viimistlustarvikuid. Oma täieliku varustusvalikuga vastab Tarkett Sports kasutajate vajadustele, kindlustades paigaldusmeeskonnale kiirema ja kergema paigalduse, hoolduspersonalile kergema puhastuse ja mängijatele parema ligipääsetavuse, mugavuse ja ohutuse.