Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

Põrandamustri kujundus keskus

See võib alata ideest ja soovist luua unikaalse, erilise keskkonda. Personaalset disaini, mis võib olla stiilselt lihtne või võib olla muljetavaldavalt keerukas. Dramaatiline ja põnev vahest. Vahest dramaatiline ja põnev. Või rahustav ja julgustav. Kindlasti, põrandakate kus on elegantsi. Koostöös FLOORCRAFT Disain Keskusega, võite ette kujutada, näha ja uskuda reaalsust.

Iga hoone puhul põrandakatel võib omada tähtsaim mõju tervikliku mulje kujundamisel. FLOORCRAFT Disain Keskus aitab disainereid, arhitekte, planeerijaid ja hoone omanikud võta kõik sellest loomingulisest võimalusest. See teenus pakub peaaegu piiramatus ulatuses suurepärased effekte ja pilkupüüdvaid lahendusi. Disaine mis saavad rakendada teie kujutlusvõimet ja täita seda väga täpselt.

Kas valides rikkalikkust standartvalikust , või luues unikaalse kujunduse, sh logode ja muude spetsiaalse graafikat.

Ükski teine firma ei saa pakkuda sellist kogemust ja head mainet põrandate kujundamises. FLOORCRAFT Disain Service on juba aidanud luua lugematu arvu individuaalselt kohandatud skeemid tervishoiu, hariduse, jaekaubanduse ja eluruumide valdkondades kogu maailmas.

Käivitatud 1993 aastal, FLOORCRAFT keskus on unikaalne ja järjest mitmekülgsem teeninduskeskus. Iga idee on uuritakse ja visualiseeritakse. Siis, kui disain on valmis ja heaks kiidetud, see laetakse arvutiprogrammi väljalõikamiseks.

Kui lihtne või keeruline soovitud disain poleks, teenus pakub klientidele tõestatud mitmekülgsus.

Kogenud FLOORCRAFTi meeskond ootab oma oskuste rakendamist. Valmis arendama teie esialgsed mõtted ja aitama kaasa nende realiseerimisel.

Võtke ühendust kohaliku Tarkett esindaja ja küsige teavet FLOORCRAFT disaini teenuse kohta.

Lae alla FLOORCRAFT’I brošüür vajutades siia