Valige RiikValige Riik
Eesti - Professionaal

KKK – korduma kippuvad küsimused

01/  Kuidas paremini leida soovitud toode?
02/  Kas tooteid saab osta ka veebist?
03/  Kas saan küsida veebipõhist hinnangut/pakkumist?
04/  Kas on võimalik näha veebisimulatsiooni?
05/  Kas lehelt saab pilte ka alla laadida?
06/  Mida teha, kui ma ei leia vastust oma küsimusele?
01/ Kuidas paremini leida soovitud toode?

Kasutage kodulehe peamenüüd, mille kaudu saab tooteid otsida järgmistel viisidel:

  • Kasutuse järgi: : valige navigatsiooniribalt „Lahendused kasutuse järgi“ (“Solutions by application”) ning teile kuvatakse teatud tüüpi hoonetesse (tervishoid, haridus, hoolekanne jne) sobivad tooted.
  • Tootetüüpide kaupa: : valige menüüst „Tooted“ (“Products”) ning teile kuvatakse kõik meie põrandakattematerjalid, sh kõik kollektsioonid ning sarjad.

Et leida toode, mis vastab kõige paremini teie täpsetele nõuetele, võite kasutada ka otsingufunktsiooni.

02/ Kas tooteid saab osta ka veebist?

Veebi vahendusel saab küsida hinnangut. Valides toote vajutage lingile „Küsi pakkumist“ („Ask for quotation“), või liikuge otse kontaktide menüüst („Contact us“) pakkumise küsimise valikule („Ask for quotation“).

Kui teil on juurdepääs meie e-poele, saate sellele ligi valides avalehelt vastav link („B2B webshop“).

03/ Kas saan küsida veebipõhist hinnangut/pakkumist?

Veebi vahendusel saab seda teha valides toode ning vajutades lingile „Küsi pakkumist“ („Ask for quotation“). Samuti võib liikuda otse kontaktide menüüst („Contact us“) pakkumise küsimise valikule („Ask for quotation“).

Selleks, et meie eksperdid saaks teile vastata, on oluline sisestada projekti andmed (lahter „Project details“). Kui lahtrid on täidetud, edastatakse teie päring meie müügiosakonnale, kes teiega seejärel ühendust võtab.

04/ Kas on võimalik näha veebisimulatsiooni?

Jah, selleks võite kasutada „Ruumiplaneerija“ funktsiooni (“Room designer”), kus saab näha tooteid virtuaalses keskkonnas vastavalt teie poolt seatud kriteeriumitele.

05/ Kas lehelt saab pilte ka alla laadida?

Kui vajate täielikku juurdepääsu privaatsele meediaraamatukogule, klõpsake menüüs „Tarkettist“ („About Tarkett“) valikule „Pressiruum“ (“Press room”) ning valige „Meedia raamatukogu“ (“Media library”).

06/ Mida teha, kui ma ei leia vastust oma küsimusele?

Meie teenuste kohta lisainformatsiooni saamiseks leidke kodulehelt meie kontaktid (“Contact us”) ning täitke kontakteerumisvorm. Pealkirjastage oma küsimus selliselt, et saaksime selle sisust selgelt aru – nii saadame selle kohe oma sobivale eksperdile.